Jan Sluijters (1881-1957)

Kavel 1963 Jan Sluijters (1881-1957)
Kavel 1963. Jan Sluijters (1881-1957)

Kleurenlitho op papier. 'Portret van baby Robert Sluijters'. Rechtsonder gesigneerd (in de druk) Jan Sluijters ('s Hertogenbosch 1881 - Amsterdam 1957). Betreft een premieuitgave van de Vereeniging tot Bevordering van Beeldende Kunsten uit 1934.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 37 x 28 cm, lijst 52 x 42 cm
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel