Reuben Ugbine (geb.1956). Aquarel vrouwelijk naakt.

Kavel 1989 Reuben Ugbine (geb.1956). Aquarel vrouwelijk naakt.
Kavel 1989. Reuben Ugbine (geb.1956). Aquarel vrouwelijk naakt.

Een aquarel op papier. Vrouwelijk naakt met vaas. Gesigneerd Reuben Ugbine (Nigeria 1956)

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 37cm x 26 cm.
Conditie Goed.
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel