Jan Cremer (1940-2024)

Kavel 1990 Jan Cremer (1940-2024)
Kavel 1990. Jan Cremer (1940-2024)

Zeefdruk. Abstracte voorstelling van tulpen, titel ‘Tulp 03-99’. Rechtsonder gesigneerd Jan Cremer (Enschede 1940 - Amsterdam 2024) en gedateerd 1999. Oplage 196/200.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 61,5 x 78 cm; buitenmaat 87 x 104 cm
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel