Rix Wieringa (1947)

Kavel 2079 Rix Wieringa (1947)
Kavel 2079. Rix Wieringa (1947)

Schilderij, olieverf op doek. Abstracte voorstelling met man en dier. Rechtsonder gesigneerd Rix Wieringa en gedateerd 1982

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 120 x 80 cm
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel