Sjoerd de Vries (1907-1987)

Kavel 2078 Sjoerd de Vries (1907-1987)
Kavel 2078. Sjoerd de Vries (1907-1987)

Schilderij, olieverf op doek. Titel 'Fukefiskers op é mar' (fuikenvissers op het meer). Linksonder gesigneerd Sjoerd de Vries (Franeker 1909 – Alkmaar 1996), op de achterzijde gedateerd 1976.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen 50 x 70 cm, lijst 67 x 86,5 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel