Sjoerd de Vries (1909-1996)

Kavel 1755 Sjoerd de Vries (1909-1996)
Kavel 1755. Sjoerd de Vries (1909-1996)

Schilderij, olieverf op doek. Fries landschap met wolkenlucht. Rechtsonder gesigneerd Sjoerd de Vries (Franeker 1909 – Alkmaar 1996). Herkomst: van Hulsen, Leeuwarden.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen 40 x 50 cm
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel