Simon Kamminga (1895-1984)

Kavel 1756 Simon Kamminga (1895-1984)
Kavel 1756. Simon Kamminga (1895-1984)

Gouache, gesigneerd Simon Kamminga, gedateerd 1921

Taxatiewaarde € 100 - € 200
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel