Twee aquarellen, 19e eeuw

Kavel 1910 Twee aquarellen, 19e eeuw
Kavel 1910. Twee aquarellen, 19e eeuw

Lot van twee 19e eeuwse aquarellen, één onduidelijk gesigneerd, één gesigneerd ‘JVL’ fecit. Mogelijk Johannes van Lokhorst

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Startbod
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel