Bo Astedt (1933)

Kavel 1909 Bo Astedt (1933)
Kavel 1909. Bo Astedt (1933)

Schilderij, olieverf op doek. Huizen aan het water. Gesigneerd Bo Astedt (Malmo, 1933)

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 38 x 55,5 cm, lijst 56,5 x 73,5 cm
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel