Volkskunst mangelplank, 19e eeuw

Kavel 1882 Volkskunst mangelplank, 19e eeuw
Kavel 1882. Volkskunst mangelplank, 19e eeuw

Een antieke 19e eeuwse houten mangelplank met hengsel en polychroom decor

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 70 x 18
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel