Willem Brauck (1946-2014)

Kavel 1928 Willem Brauck (1946-2014)
Kavel 1928. Willem Brauck (1946-2014)

Zeefdruk. Voorstelling van een bomenlaantje. Rechtsonder gesigneerd Willem Brauck (Vlaardingen 1946 – 2014) en gedateerd 1999. Oplage 38/40.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 37,5 x 55 cm, buitenmaat 53 x 73 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel