Wortelnoten Napoleon III speeldoos

Kavel 1758 Wortelnoten Napoleon III speeldoos
Kavel 1758. Wortelnoten Napoleon III speeldoos

Een antieke 19e eeuwse wortelnoten, boulle ingelegde Napoleon III speeldoos, gevuld met bewerkte 19e eeuwse Chinese parelmoeren speelfiches.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel