Kavel | 1805. Zilveren geboortelepel, Philippus Roorda, Sneek 18e eeuw |
Omschrijving | Een 18e eeuwse Fries zilveren geboortelepel, bekroond met voorstelling van Geloof en Hoop. Meesterteken 'PR' = Philippus Roorda, Sneek (Voet 554). Met inscriptie 'Henke Ulbes gebooren den 19 Augustus 1783' en initialen 'HH GK 1772' |
Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
Veiling | Sessie 5 |
Afmetingen | 20 cm lang |
Huidig bod | € 100 |
Verkocht voor | € 100 |
Vorig kavel | Volgend kavel |