Kavel | 1806. Hendrik Jan Wolter (1873-1952) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op paneel. Britse of Franse havenstad. Rechtsonder gesigneerd Hendrik Jan Wolter (Amsterdam 1873 - Amersfoort 1952) |
Taxatiewaarde | € 500 - € 700 |
Veiling | Sessie 5 |
Afmetingen | 30 x 37 cm |
Startbod | € |
Vorig kavel | Volgend kavel |