Hendrik Jan Wolter (1873-1952)

Kavel 1806 Hendrik Jan Wolter (1873-1952)
Kavel 1806. Hendrik Jan Wolter (1873-1952)

Schilderij, olieverf op paneel. Britse of Franse havenstad. Rechtsonder gesigneerd Hendrik Jan Wolter (Amsterdam 1873 - Amersfoort 1952)

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Afmetingen 30 x 37 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel