| Kavel | 355. Abe Gerlsma (1919-2012) |
| Omschrijving | kleurets op papier, voorstelling van een wilg en rietkraag op de voorgrond en dorp met molen op de achtergrond. Titel "Vijfhuizen Franeker", rechtsonder gesigneerd Abe Gerlsma (Franeker 1919-2012). |
| Taxatiewaarde | € 300 - € 400 |
| Afmetingen | Lijst 70,5 x 78 cm, beeld 54 x 45 cm |
| Startbod | € 300 |
| Verkocht voor | € 550 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |