| Kavel | 354. Egnatius Ydema (1876-1937) |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Boerderijtje aan het water, met op de voorgrond kippen en op de achtergrond een molen en koeien. Rechtsonder gesigneerd Egnatius Ydema (Aldegea 1876 - Voorburg 1937). |
| Taxatiewaarde | € 400 - € 600 |
| Afmetingen | 40 x 30, lijst 48 x 58,5 cm |
| Startbod | € 400 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |