| Kavel | 352. Alice Dannenberg (1861-1948). Schilderij kindje in de tuin. |
| Omschrijving | Een schilderij olieverf op doek. Impressionistiche voorstelling van een kindje met hoed kijkende naar de tuin. gesigneerd Alice Dannenberg (1861-1948). |
| Taxatiewaarde | € 350 - € 450 |
| Afmetingen | 54 x 64 cm |
| Startbod | € 350 |
| Verkocht voor | € 960 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |