| Kavel | 351. Wim van der Veer (1939) |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Winters havengezicht. Ongesigneerd werk van Wim van der Veer (Leeuwarden, 1939). |
| Taxatiewaarde | € 250 - € 350 |
| Startbod | € 250 |
| Verkocht voor | € 360 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |