| Kavel | 473. Anton Heyboer (1924 - 2005) |
| Omschrijving | Fotocollage/gemengde techniek op papier. 'Christ in third'. Gesigneerd Anton Heyboer (Sabang 1924 - Den Ilp 2005), gedateerd 1983 |
| Taxatiewaarde | € 250 - € 350 |
| Afmetingen | 70 x 100 cm, lijst 79 x 109 cm |
| Startbod | € 200 |
| Verkocht voor | € 550 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |