| Kavel | 472. Anton Heyboer (1924 - 2005) |
| Omschrijving | Gouache op papier. 'Two lesbian women'. Gesigneerd Anton Heyboer (Sabang 1924 - Den Ilp 2005), gedateerd 1984. |
| Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
| Afmetingen | 79 x 108 cm |
| Startbod | € 200 |
| Verkocht voor | € 200 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |