| Kavel | 376. Cor Noltee (1903-1967) |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op paneel. Rijtuig met twee paarden. Rechtsonder gesigneerd Cor Noltee (Den Haag 1903 -Dordrecht 1967), ca. 1930. |
| Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
| Afmetingen | 20 x 38 cm |
| Startbod | € 150 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |