| Kavel | 375. G.J. Adema (1898-1981) |
| Omschrijving | Schilderij op doek, liggend veulen. Linksonder gesigneerd G.J. Adema (Franeker 1898 - Leeuwarden 1981). |
| Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
| Afmetingen | 41 x 60,5 cm, lijst 45,5 x 65,5 cm |
| Startbod | € 200 |
| Verkocht voor | € 200 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |