| Kavel | 380. Edwin Aafjes (1951) |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. ‘Het bordes’. Rechtsonder gesigneerd Edwin Aafjes (Den Haag, 1951). |
| Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
| Afmetingen | 55 x 80 |
| Startbod | € 200 |
| Verkocht voor | € 200 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |