| Kavel | 381. Jan van Diemen (1954) |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. ‘Schaatser’. Linksboven gesigneerd Jan van Diemen (Amsterdam, 1954), gedateerd 1993. |
| Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
| Afmetingen | 80 x 90 cm, lijst 84,5 x 94,5 cm |
| Startbod | € 200 |
| Verkocht voor | € 220 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |