| Kavel | 400. Edwin Aafjes (1951) |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Interieur met lichtval op een bankje. Rechtsonder gesigneerd Edwin Aafjes (Den Haag, 1951). |
| Taxatiewaarde | € 400 - € 600 |
| Afmetingen | 118 x 84 cm |
| Startbod | € 400 |
| Verkocht voor | € 400 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |