| Kavel | 401. Wim van der Veer (1939) |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. ‘Fries landschap’. Linksonder gesigneerd Wim van der Veer (Leeuwarden, 1939). In baklijst. |
| Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
| Afmetingen | 60 x 80 cm, lijst 63,5 x 83,5 cm |
| Startbod | € 200 |
| Verkocht voor | € 400 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |