| Kavel | 402. Etienne Elias (1936 - 2007) |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. 'Enfant Terrible', rechtsonder gesigneerd Etienne Elias (Oostende 1936 - 2007). In baklijst. Provenance: veiling Glerum, 30 november 2009. |
| Taxatiewaarde | € 500 - € 700 |
| Afmetingen | Doek 60 x 50 cm, lijst 74 x 64 cm |
| Startbod | € 500 |
| Verkocht voor | € 650 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |