| Kavel | 362. H.A. Jaarsma (1881-1970) |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op paneel. Engels zeilschip op zee. Rechtsonder gesigneerd Haaike Abraham Jaarsma (Den Helder 1881 – Bussum 1970), gedateerd 1950 |
| Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
| Afmetingen | 60 x 100 cm, lijst 80 x 120 cm |
| Startbod | € 200 |
| Verkocht voor | € 240 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |