| Kavel | 361. Pieter Pander (1962) |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op paneel. Zelfportret. Rechts gesigneerd Pieter Pander (Drachten, 1962). |
| Taxatiewaarde | € 250 - € 350 |
| Afmetingen | 30 x 30 cm, lijst 34 x 34 cm |
| Startbod | € 200 |
| Verkocht voor | € 300 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |