| Kavel | 347. Hans Boer (1947) |
| Omschrijving | Groot schilderij, olieverf op doek. Abstracte compositie, titel ‘sentimentele cultures I’. Op de achterzijde gesigneerd Hans Boer (Amsterdam, 1947), gedateerd 1976. Met label ‘Dutch Art Fair 1977’. |
| Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
| Afmetingen | 90 x 180 cm, lijst 91 x 181 cm |
| Startbod | € 200 |
| Verkocht voor | € 200 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |