| Kavel | 346. Klaas Koopmans (1920-2006) |
| Omschrijving | Aquarel op papier, dorpsgezicht Makkum. Rechtsonder gesigneerd Klaas Koopmans (Garyp 1920-2006), gedateerd 1959. |
| Taxatiewaarde | € 250 - € 350 |
| Afmetingen | 23 x 31 cm, 36 x 44 cm |
| Startbod | € 250 |
| Verkocht voor | € 290 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |