| Kavel | 344. Henricus Engelbertus Reijntjens (1817-1900) |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op paneel. Pijprokende man bij raampartij met aardewerken kruik. Rechtsonder gemonogrammeerd ‘HR’ = Henricus Engelbertus Reijntjes (Amsterdam 1817-1900). Herkomst: Grijpma Groningen. |
| Taxatiewaarde | € 300 - € 500 |
| Afmetingen | 20 x 26 cm |
| Startbod | € 200 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |