| Kavel | 343. Martin Tissing (1936-2018) |
| Omschrijving | Gemengde techniek op papier, abstracte compositie. ‘Voor Orpheus’. Gesigneerd Martin Tissing (Groningen 1936 – 2018), gedateerd 1985/1999. Herkomst: galerie Jacoba Wijk, Groningen. |
| Taxatiewaarde | € 300 - € 400 |
| Afmetingen | 28,5 x 20,5 cm |
| Startbod | € 300 |
| Verkocht voor | € 300 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |