| Kavel | 371. Louis Albert Roessingh (1873-1951) |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Heidelandschap bij Elp, Drenthe. Linksonder gesigneerd Louis Albert Roessingh (Assen 1873 - Antwerpen 1951). |
| Taxatiewaarde | € 400 - € 600 |
| Afmetingen | 31 x 47 cm |
| Startbod | € 400 |
| Verkocht voor | € 440 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |