| Kavel | 370. Hollandse School 19e/20e eeuw |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op paneel. Voorstelling van een man en vrouw in 17e eeuwse stijl. Ongesigneerd. |
| Taxatiewaarde | € 300 - € 400 |
| Startbod | € 200 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |