| Kavel | 396. Rein de Vries (1944) 3x |
| Omschrijving | Drieluik, acryl op linnen. ‘Aardappelrooier III, IV en V’. Gesigneerd Rein de Vries (Leeuwarden, 1944), gedateerd 1981. Allen in baklijst. |
| Taxatiewaarde | € 300 - € 400 |
| Afmetingen | 50 x 60 cm, 53,5 x 64 cm |
| Startbod | € 300 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |