| Kavel | 395. Tobia Rava (1959) |
| Omschrijving | Schilderij, acryl op paneel. Huizen aan een kanaal. Op de achterzijde gesigneerd Tobia Rava (Padova (Italië) 1959), gedateerd 2005 |
| Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
| Afmetingen | 35 x 35 cm |
| Startbod | € 200 |
| Verkocht voor | € 200 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |