| Kavel | 368. Sies Bleeker (1941-2014) |
| Omschrijving | Schilderij, acryl op doek. ‘Zonder titel’. Op de achterzijde gesigneerd Sies Bleeker (Heerenveen 1941-2014), gedateerd 2006. In witte baklijst. |
| Taxatiewaarde | € 300 - € 400 |
| Afmetingen | 30 x 24 cm, lijst 35 x 29 cm |
| Startbod | € 200 |
| Verkocht voor | € 460 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |