| Kavel | 369. Jan Verburg (1946) |
| Omschrijving | Schilderij olieverf op doek. Titel: Waternimf. Silhouet portret van een vrouw in het water. Ges. JMV = Jan. M. Verburg (Alphen aan de Rijn, 1949), gedateerd 1996. |
| Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
| Afmetingen | 60 x 50 cm |
| Startbod | € 200 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |