| Kavel | 471. Zilveren brijlepel, Knuystingh Rotterdam 1803 |
| Omschrijving | Een 18e eeuwse zilveren brijlepel, mr. Cornelis Knuystingh, Rotterdam, werkzaam van 1780 tot 1812, jaarletter W (1803). |
| Taxatiewaarde | € 300 - € 400 |
| Afmetingen | 34,5 cm |
| Startbod | € 300 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |