Kavel 527 17e eeuwse messing en ijzeren beddepan
Kavel 527. 17e eeuwse messing en ijzeren beddepan

Een antieke geelkoperen beddenpan, gegraveerd, met roodkoperen onderpan en smeedijzeren steel, met messing knoppen. Nederlands, eind 17e eeuw.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen Lengte 102 cm, doorsnede 32 cm
Conditie Gebruikssporen, lichte beschadigingen (o.a. scheurtje bij scharnier)
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel