Kavel 528 Chinese neksteun, liggend kind
Kavel 528. Chinese neksteun, liggend kind

Een 20e eeuwse Chinese hardhouten neksteun, polychroom beschilderd en gedeeltelijk verguld, in de vorm van een liggend jongetje.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen HBD 25 x 23 x 47 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 140
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel