Kavel 837 18e eeuwse Chinese kom, Nanking Cargo
Kavel 837. 18e eeuwse Chinese kom, Nanking Cargo

Een antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen kom, met onderglazuur blauw-wit floraal decor, Qianlong periode (1735-1796). Aan de onderzijde gemerkt met sticker ‘Christie’s - The Nanking Cargo’, afkomstig uit de lading van VOC schip ‘De Geldermalsen’, gezonken in 1752, geveild bij Christie’s in 1986.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Redelijke staat, verkleurd door het zoute water
Conditie Doorsnede 13,5 cm, hoogte 6,5 cm
Huidig bod € 95
Verkocht voor € 95
Vorig kavel Volgend kavel