Kavel 838 Hollandse School 20e eeuw
Kavel 838. Hollandse School 20e eeuw

Schilderij, olieverf op paneel. Figuren in een stad. Rechtsonder gesigneerd 'A.T.' (20e eeuw), gedateerd 1992.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 79 x 104 cm, lijst 113 x 87,5 cm
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel