Kavel 892 18e eeuwse imari kom in 19e eeuws Frans verguld montuur
Kavel 892. 18e eeuwse imari kom in 19e eeuws Frans verguld montuur

Een antieke 18e eeuwse porseleinen kom, imari, gedecoreerd met florale motieven en dierfiguren, in een 19e eeuws Frans verguld bronzen montuur,met krulvormige grepen, op vier krulpootjes.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Hoogte 23 cm
Conditie Kom met grote haarlijnen/breuken, montuur in redelijke staat
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel