Kavel 891 Een bronzen sculpuur van een paardehoofd.
Kavel 891. Een bronzen sculpuur van een paardehoofd.

Een gepatineerd bronzen sculptuur van een paardehoofd. 1/100. gesigneerd MFG en gedateerd 4-7-97. Beeldhouwer onbekend.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 15 cm lang
Conditie Gaaf.
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel