Kavel 876 19e eeuws Chinees groen monochroom vaasje
Kavel 876. 19e eeuws Chinees groen monochroom vaasje

Een antiek Chinees groen monochroom vaasje met craquele. Aan de onderzijde gemerkt met lakzegel (exportstempel), late Qing dynastie.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Hoogte 12 cm
Huidig bod € 200
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel