Kavel 877 Hollandse School 20e eeuw - kippen bij emmer
Kavel 877. Hollandse School 20e eeuw - kippen bij emmer

Schilderij, olieverf op paneel. Voorstelling van twee kippen en enkele kuikens bij een emmer. Ongesigneerd, Hollandse School 20e eeuw. In brede houten profiellijst.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 12 x 17 cm, lijst 27 x 32 cm
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel