Kavel 705 19e eeuws lakwerken chinoiserie driepoots tafeltje
Kavel 705. 19e eeuws lakwerken chinoiserie driepoots tafeltje

Een antiek 19e eeuws Frans of Engels houten tafeltje. Lakwerk, met chinoiserie decor op het ronde blad, staand op een gedraaide kolom met drie gebogen poten, eindigend in klauwpoten.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Hoogte 61 cm, doorsnede 56 cm
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel