Kavel 704 Will Berg (1921-2001) - origineel ontwerp voor boek ‘het geslacht Bronkhorst’
Kavel 704. Will Berg (1921-2001) - origineel ontwerp voor boek ‘het geslacht Bronkhorst’

Gemengde techniek (aquarel en potlood) op papier, voorstelling van een boer en boerin. Middenonder gesigneerd Will Berg (Arnhem 1921 - 2001). Betreft het originele ontwerp voor de kaft van de streekroman ‘Het geslacht Bronkhorst’ door Annie Oostbroek Dutchun.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 40,5 x 40,5 cm, lijst 54 x 54 cm
Huidig bod € 90
Verkocht voor € 90
Vorig kavel Volgend kavel